Hemsidan "Bygga kedja" är en del av moderbolaget Franchisetorget AB

Kontakta oss

Vi finns till för dig, så passa på att ta kontakt med oss för att du ska kunna ta nästa steg mot fortsatt utveckling.

Intresseamälan

Vi finns här för dig

Ramona Byrö

VD och grundare
ramona@franchisetorget.se
073 375 59 90

Anders Svensson

Franchisebyggare
anders@franchisetorget.se
070 757 22 89

Wasim Bitar

Franchisebyggare
wasim@franchisetorget.se
076 037 97 17

Susanne Eriksson

Projektkoordinator
susanne@franchisetorget.se
072 303 53 48

Sofie Sjöqvist

Franchise rekryteringsspecialist
sofie@franchisetorget.se

072 888 90 88


Christer Jansson

Franchisespecialist
christer@franchisetorget.se

072 888 90 88